LIGA NACIJA: RUSIJA – SRBIJA 3:1 (0:0) – Rusi nam baš ne leže, Srbija greškama otišla u poraz, mora bolje protiv Turske (FOTO,VIDEO)

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos fudbalske utakmice Rusija – Srbija na portalu www.sportnadlanu.com

90+4′ KRAJ UTAKMICE!!!! Srbija je dobro počela utakmicu, propustila lepe prilike, ali je na kraju u drugom poluvremenu pre svega zbog grešaka primila golove i na kraju je poražena od Rusije 3:1. Narednu utakmicu Srbija igra u nedelju u Beogradu kada dočekuje Tursku

90+2′ Ljajić je šutirao preko gola

89′ Kolarov  je pokušao, ali nije uspeo da savlada Šunina

88′ Veliku šansu propustio je Đuričić, promašio je cist zicer jer je bio sam ispred gola Rusije

81′ GOOOOL!!!! Maksimović se okliznuo, a Dzjuba to iskoristio i postigao svoj drugi gol na meču za prednost Rusije od 3:1

79′ GOOOOOOOOOOL!!!!!!! Konačno sjajna akcija Srbije, Lazović je poslao loptu kao na tacni Mitroviću koji smanjuje prednost Rusije 2:1

69′ GOOOOOOOOL!!!! Neodbranjiv udarac Karavaeva kojim Rusija duplira prednost

65′ Dvostruka izmena u ekipi Srbije, ušli su Kolarov i Đuričić, izašli su Pavlović i Sergej Milinković-Savić

63′ Konačno je i Mitrović uputio šut ga golu Rusije, nije bilo preterano opasno za golmana domaćeg tima

62′ Srbija konačno preti u drugom poluvremenu, neprecizno je šutirao Tadić

57′ Drugi žuti karton za reprezentativce Srbije, Maksimović je dobio javnu opomenu

48′ GOOOOL!!! Strahinja Pavlović napravio je prekršaj u šesnaestercu Srbije, dobio zasluženo žuti karton, a siguran sa bele tačke za Rusiju bio je Dzjuba 1:0

46′ Počelo je drugo poluvreme u Moskvi

DRUGO POLUVREME:

45′ Kraj prvog poluvremena

40′ Rusi su imali priliku preko Bakaeva koji je šutirao preko gola

37′ Bez pravih prilika u poslednjiih 10-tak minuta

24′ Dzjuba je šutirao posle kornera, prva velika šansa za Rusiju

21′ Velika prilika za Srbiju, odlična kontra, lako je prošao Kostić, uposlio Sergeja Milinkovića Savića koji je šutirao pored gola

13′ Tadić je bio u prilici, ušao u sesnaesterac Rusije, ali nije uspeo da uputi udarac

10′ Dobar centaršut Kostića, Sergej Milinković Savić je šutirao preko gola

5′ Prvi pokušaj na utakmici udarac glavom Aleksandra Mitrovića

1′ Počela je utakmica u Moskvi

PRVO POLUVREME:

Liga nacija B:

Rusija – Srbija

Stadion: Stadion Dinamo
Sudija: V. Kolum (Škotska)

Rusija: Šunin – Fernandeš, Semenov, Džikija, Žirkov – Zobnin, Ozdoev, Ionov – Karavaev, Dzjuba, Bakaev

Srbija: Dmitrović – Pavlović, Maksimović, Milenković – Kostić, Maksimović, Gudelj, Lazović – Milinković-Savić, Tadić – Mitrović

Naša selekcija nije slavila protiv Rusije već 23 godine, a poslednji duel dve selekcije koji je odigran u junu 2016. godine završen je rezultatom 1:1.

Fudbalska reprezentacija Srbije igra u Moskvi protiv Rusije u okviru 1. kola Lige nacije B u  Grupi 3. U istoj grupi nalaze se još Mađarska i Turska koje svoj meč igraju u isto vreme.