Partizan na korak od grupne faze, Spartak eliminisan (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su u Beogradu 3:2 Nordsjiland u revanš meču treće runde kvalifikacija za grupnu fazu Lige Evrope. Gosti su poveli u devetom minutu golom Andreas Skov Olsena, da bi samo dva minuta kasnije crno – beli golom Nemanje Miletića došli do izjednačenja, a kasnije je preokret doneo Marko Janković pogotkom u 30. minutu susreta. Na 3:1 povisio je Svetozar Marković u 35. minutu, a Nordsjiland je uspeo u 76. minutu samo da ublaži poraz pogotkom Džonatana Amona.

Spartak iz Subotice poražen je i u revanšu od Brondbija ovoga puta bilo je 2:1. Vodeći gol za dansku ekipu postigao je Dominik Kajzer u 68. minutu, da bi Spartak u 80. izjednačio preko Nemanje Glavčića, a pobedu Brondbiju doneo je Kamil Vilček u 92. minutu.