Magija Levandovskog za pobedu Bajerna na teškom gostovanju (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su Frajburg sa 2:1, u utakmici kojom je posle pauze nastavljen šampionat nemačke Bundeslige, a junak trijumfa bio je dvostruki strelac Robert Levandovski.

Domaćini su do prednosti stigli već u četvrtom minutu, a strelac je bio Janik Haberer na asistenciju Vinčenca Grifa. Daglas Kosta je u 35. minutu izveo korner sa leve strane, a Levandovski je volej udarcem sa peterca svom timu doneo izjednačenje. U 91. minutu Bajern je uspeo da stigne do gola i nove pobede u prvenstvu. Frank Riberi ubacio je loptu s levog boka, a Levandovski je posle sjajnog prijema prevario dvojicu čuvara, a potom preciznim udarcem u donji desni ugao savladao golmana Aleksandera Švolova.