Partizan ostvario pozitivan rezultat na gostovanju, Brondbi slavio protiv Spartaka u Beogradu (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su Nordsjalend u Danskoj 2:1 (1:0) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Novi trener crno – belih Zoran Mirković pobedom je debitovao na klupi tima iz Humske za koga su golove na ovom meču postigli Rikardo Gomeš u 10. i još jedan debitant Goran Zakarić u 64. minutu, dok je strelac jedinog pogotka za dansku ekipu bio Matijas Rasmunsen u 71 minutu.

Nažalost fudbaleri Spartaka iz Subotice nisu uspeli da naprave dobar rezultat pošto su u Beogradu poraženi od Brondbija 2:0 (1:0) u prvoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Pred malobrojnim gledaocima na stadionu „Rajko Mitić“ u Beogradu golove su postigli Dominik Kajzer u 29. i Hani Muhtar u 47. minutu susreta.