Crvena zvezda, Partizan i Mačva kompletirali spisak učesnika četvrtfinala Kupa Srbije (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde lako su se plasirali u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su u Čačku ubedljivo pobedili Borac sa 4:0. Zvezda je povela u trećem minutu golom Nemanje Milića, drugi gol postigao je Aleksandar Pešić u 29. minutu, treći Nenad Milijaš u 73. minutu, a konačan rezultat postavio je Pešić u 84. minutu iz jedanaesterca.

Fudbaleri Partizana plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu bili bolji od Rada sa 3:0. Dva gola za crno – bele postigao je Zoran Tošić, u 61. i 68. minutu, a strelac je bio i Marko Janković u 80. minutu.

Večitim rivalima u sredu se u četvrtfinalu pridružila i Mačva iz Šapca koja je  savladala Spartak u Subotici posle boljeg izvođenja penala – 1:1 – 6:5.