Partizan nastavio poteru za Crvenom zvezdom (VIDEO)

Fudbaleri Partizana pobedili su Mačvu u Šapcu 3:1 (0:1) u utakmici 16. kola Superlige Srbije. Mačva je povela u 37. minutu golom Mladena Lazarevića, ali su crno – beli u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat. Izjednačio je Leandre Tavamba u 54, na 2:1 je povisio Saša Ilić golom iz jedanaesterca u 86. minutu, a pobedu Partizana potvrdio je Djordje Jovanović u 89. minutu.

Fudbaleri Crvene zvezde bili su izuzetno ubedljivi u Nišu pošto su savladali domaći Radnički sa 4:0 (3:0). Zvezdu je do nove pobede u prvenstvu predvodio Pešić koji je upisao het-trik, a u strelce se još upisao i Kanga.

U nedelju je odigrana još jedna utakmica 16. kola u kojoj su fudbaleri Zemuna i Mladosti podelili bodove jer su odigrali nerešeno 0:0.